UNIDEBT Czech, SE

UNIDEBT Czech, SE

Naším cílem je pomáhat lidem, kteří jsou v dluhové pasti či mají jiné závazky spojené s vlastnictvím nemovitostí. Zabýváme se financováním jak běžných občanů, tak i živnostníků či podnikatelů, kteří vlastní byt či dům. Spolupracujeme s renomovanými …

83 kmPraha 7 - Holešovice, Dělnická 213/12

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

MBŠ Reality s.r.o.

Nabízíme prodej, pronájem nemovitostí a tržní odhady nemovitostí.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

REALITY Táborská

REALITY Táborská

Komplexní řešení v oblasti realit, právního zastoupení a zastřešení veškerých Vašich finančních potřeb spojených s jejich pořízením. Uspokojíme veškeré Vaše potřeby spojené s koupí, prodejem nebo pronájmem nemovitosti, bytu či komerčních prostor. Zajištění …

RE/MAX Eso

Rádi Vám poskytneme úplný servis při prodeji, nákupu a pronájmu nemovitostí v Liberci a Libereckém kraji. Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, nezávazná realitní konzultace je zdarma. Nemovitosti prodáváme rychle, výhodně, ale zejména bezpečně.

SIGMIN, a.s.

Poskytujeme poradenství pro podnikatele v programech státní podpory podnikání a v oblasti strukturálních fondů a vzdělávání.

CreditPortal, a.s.

Poskytujeme online spotřebitelské úvěry. Máme licenci ČNB. Úvěry od nás dostanete na účet rychle a celý schvalovací proces můžete vyřídit z klidu domova.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

YIT Stavo, s.r.o.

YIT Stavo, s.r.o.

Developerská skupina, která poskytuje přípravu a realizaci developerských projektů, projektování, inženýrskou činnost a projektový management.

NOVA Finance, s.r.o.

NOVA Finance, s.r.o.

Zprostředkování bankovních a nebankovních úvěrů, leasingu nebo faktoringu. Řešime budoucnost, ne minulost. Dokážeme vyřešit zápisy v registrech, dluhy vůči státu, pomoct i když jsou nemovitosti zatížené exekuci.

Marián Drgo - Hypoteční specialista

Představte si, že dostanete hypotéku bez komplikací a jediná věc, s níž si budete dělat starosti, je stěhování. Problémy, které vás trápí, jsem již vyřešil i jiným klientům. Spokojte se jenom s letitými zkušenostmi a kvalitou.

Jan Kolenský

Jsem finanční poradce. Pomůžu Vám vyřídit hypoteční úvěr od A do Z, nastavit smysluplně pojištění a doporučím jak zhodnotit Vaše volné finanční prostředky.

HYPO - centrum, s.r.o.

HYPO - centrum, s.r.o.

Nabídka financování domů, bytů, kancelářských budov či komerčních objektů. Možnost poradenství.

84 kmPraha - Nové Město, Na poříčí 1071/17

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

ANO spořitelní družstvo

Nabídka peněžních služeb, vedení účtů a provádění plateb.

LEXXUS a.s.

Nabízíme prodej bytů, rodinných domů, novostaveb, komerčních a rekreačních nemovitosti a pozemků.

HM Capital Partners, s.r.o.

Provozujeme portál umožňující uzavírat formou aukce půjček úvěry s úrokem. Umožňujeme uživatelům vkládat aukce, jejichž účelem je najít investora, který bude ochoten našemu uživateli půjčit požadovanou částku. Zajišťujeme právní pomoc při vymáhání pohledávek …

Lundea

Lundea

Srovnávač finanční produktů. Rychlé a jednoduché srovnání. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova. Nejaktuálnější informace. Neustále rozšiřujeme recenzované produkty pro Vás.

RE/MAX Diamond Group

Nabídka služeb realitní kanceláře. Prodej bytů, prodej rodinných domů, prodej pozemků, pronájem bytu, pronájem komerčních prostor, obchodních prostor, kanceláří - všechny tyto služby nabízíme našim klientům. Pomáháme našim klientům i pokud hledají nájem, …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Hypoteční kalkulačka

Vyzkoušejte naše tržiště – získejte srovnání hypoték v celé ČR. Na Vaši poptávku hypotéky na míru odpoví renomovaní makléři i banky. Můžete si tak vybrat z více možností najednou, jako na tržišti. Vše zdarma a bez závazků.

Bankerat, a.s.

Nabízíme finanční poradenství.

EUFINANCE, s.r.o.

EUFINANCE, s.r.o.

Realitní kancelář se specializuje na prodej, pronájem a výkup nemovitostí (byty, domy, pozemky, komerční prostory) v Kralupech nad Vltavou, Praze i v širokém okolí. Samozřejmostí je také komplexní právní servis. Jsme zároveň společnost, která poskytuje …

TOMMY STACHI

TOMMY STACHI

Česká společnost. Střednědobé spotřebitelské úvěry od roku 2004. 43 000 spokojených klientů. Při poskytování půjček si společnost zakládá na bezpečnosti a rychlosti vyřízení s individuálním přístupem.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

JAN Reality

Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní profesionální servis v oblasti nemovitostí včetně vyhledávání objektů na klíč, profesionální znalosti s prodejem a koupí hotelových a restauračních zařízení. Srovnávací tržní analýza Vaší nemovitosti zdarma.

Eva Růžičková

Poskytování poradenství v oblasti financování bydlení a stavebního spoření.

Moneta Money Bank

Moneta Money Bank

Nabídka bankovních produktů jak drobným klientům, tak malým a středním firmám. Důraz je kladen na poskytování úvěrových služeb. Zajišťujeme půjčky, hypotéky, investování, spoření a financování vozidel. Nabízíme účty pro města, obce i nadace a zajišťujeme …

Veleslavín reality, s.r.o.

Zprostředkováváme prodej či nákup nemovitostí. Zabýváme se prodejem bytů, domů i pozemků, pronájmem bytů a domů. Nabízíme kompletní právní servis. Zařídíme financování u bankovních domů, například klasickou, variabilní či flexibilní hypotéku.

RE/MAX Ace

RE/MAX Ace

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí včetně souvisejících služeb.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Hypoteční banka, a.s.

Hypoteční banka, a.s.

Banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. Hypotéku si u nás můžete vyřídit i přes internet. Poskytujeme hypotéky na byty v osobním vlastnictví, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty, družstevní byty či na rekonstrukci. K dispozici i …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:30)

Andrea Tomášková

Andrea Tomášková

Poskytujeme finanční poradenství a hypoteční úvěry.

Annuo CZ, s.r.o.

Společnost se specializuje na realitní činnost, zprostředkování hypotečních a firemních úvěrů.

GEPARD FINANCE, a.s.

GEPARD FINANCE, a.s.

Na jednom místě a během jediné schůzky získáte nabídku všech hypoték od všech bank. Vybereme a kompletně zajistíme optimální typ financování právě pro Vás. Zajišťujeme hypotéky se zvýhodněnými podmínkami. Naše služby jsou zdarma.

HOME Finance CZ, s.r.o.

Poskytujeme nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí bez doložení příjmu a nahlížení do registru.

RCI Financial Services, s.r.o.

Nabídka financování nákupu vozů značek Renault, Dacia a Nissan prostřednictvím leasingu nebo úvěru.

Petr Kielar

Pořizování digitální fotografie v ateliéru i exteriéru. Nabídka portrétů a podobenek, fotografií na památku, kalendářů, reklamy, fototestů a setkaret.

Partners Financial Services, a.s.

Komplexní poradenské služby v oblasti hypoték, investic, pojištění, spoření, úvěrů a bankovních služeb.

Ing. Tomáš Matucha

Poskytuji poradenskou a konzultační činnost v oboru financí. Provádím odborné studie a posudky pro právnické i fyzické osoby, rodiny a jednotlivce.

Iva Mizlerová

Vyhledávám bydlení, zprostředkuji prodej, pronájem a zobchoduji Vaši nemovitost.

Remax 4 You

Remax 4 You

Realitní kancelář zprostředkovává prodej a pronájem realit, vykupujeme nemovitosti jako byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a objekty. Naše Remax hypotéka nebo stavební spoření zajistí financování Vaší nemovitosti.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Ing. Barbora Hejdová - realitní makléř RE/MAX

Pomáhám vám s prodejem, pronájmem či koupí nemovitostí. Jste pro mě parťáci, kterým dokáži hodně usnadnit život a vy se tak může věnovat tomu, co je pro vás skutečně důležité. Starosti necháte na mě. Pokud hledáte svůj nový domov a nebo chcete změnu neváhejte …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Lukáš Kučera

Poskytování finančního poradenství včetně finančního plánování, pomoci s hypotékou a rady v oblasti zaměstnaneckých výhod.

ZOO REALITY

ZOO REALITY

Mladá realitní kancelář, avšak plná zkušeností. Klientům nabízíme pomoc při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti. Používáme nejmodernější metody a techniky prodeje – práci s cenovými mapami, profesionální fotoprezentaci, videoprezentaci nemovitosti, …

EVROPA services Czech s.r.o.

Zajistíme kompletní služby při koupi i prodeji vaší nemovitosti. Postaráme se o prodej vašeho bytu či domu za nejlepší cenu. Tržní odhad a znalecký posudek zařídíme zdarma. Naše další služby: realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Ing. Iveta Smetanová – realitní makléř RE/MAX

Najdu kupce pro Vaši nemovitost, prodej proběhne rychle, hladce a za nejvyšší možnou cenu. Umím Vám nalézt nemovitost na míru. Spolupracuji s hypoteční makléřkou, která zajistí refinancování i nové financování nákupu Vaší nemovitosti. Profesionalita, slušnost …

RE/MAX Alfa

Poctivé a kvalitní realitní služby. Jsme dlouhodobě nejúspěšnější realitní kancelář sítě RE/MAX v ČR. Zabýváme se prodejem a pronájmem nemovitostí v Praze a okolí. Pomůžeme i Vám prodat nemovitost či najít bydlení snů.