Lekis, s.r.o.

Nabídka komplexních služeb sektoru lékárnictví se specializací na dodávky softwaru.

FiMA Filip Rada

Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky. Prodáváme počítače, notebooky, tablet PC, komponenty, monitory, periferie, tiskárny, GPS navigace, mobily, fotoaparáty a videokamery, software či spotřební materiál, příslušenství. Služby: Platba kartou.

ZAVŘENO (Otevírá v Pá 08:00)

Schuster Software

Tvorba a prodej ekonomického SW. Vytváření programů pro osobní počítače třídy PC: účetnictví, mzdy, skladová evidence, kniha jízd, silniční daň, plánování zakázek, spedice, evidence zakázek, formuláře (tiskopisy). Specifické programy.

40 kmLitoměřice - Předměstí, Mrázova 1331/34

HAiDA s.r.o.

Specializujeme se na tvorbu a dodávku flexibilního softwaru – především pro oblast státní správy, samosprávy a bankovnictví – a poskytování komplexní podpory jeho uživatelům. Vysoká užitná hodnota softwarových produktů a souvisejících služeb je zajištěna …

ZAVŘENO (Otevírá v Pá 07:00)

Bc. Jan Povolný, HPCom

Nabídka kompletních služeb pro počítačové sítě, tvorba www stránek, prodej hardwaru a softwaru.

CZC.cz

CZC.cz

Specializovaný obchod s výpočetní technikou, počítači a elektronikou. K dispozici je on-line stav zboží skladem, informace o produktech, recenze, novinky, technická podpora. Nabízíme notebooky, tablety, stolní počítače, software, televize, audio-video …

ZAVŘENO (Otevírá v Pá 10:00)

CDL SYSTEM, a.s.

CDL SYSTEM, a.s.

Nabídka služeb souvisejících s oblastí informačních a komunikačních technologií. Dodávky, instalace a technická podpora infrastruktury.

Petr Zahradník Computer Laboratory

Prodáváme software pro vývojáře i běžné uživatele. Nabízíme webové prezentace a aplikace či pronájem webového prostoru. Nabízíme USB převodníky a kabely či 3D tiskárny.