Aukce uměleckých předmětů • okr. Děčín a okolí

Art in Prague, s.r.o.

Prodej uměleckých předmětů na vlastních aukcích. Provozování prodejní galerie a aukční síně.

79 kmPraha - Letňany, Tupolevova 676 + pobočka
European Arts Investments, s.r.o.

Provozujeme aukční dům. Nabízíme starožitnosti a umělecké předměty.

Ing. Marek Mahler

Provádění dražeb předmětů z oblasti výtvarného a užitého umění a řemesel.

Galerie Art Praha, spol. s r.o.

Významný přední prestižní aukční dům a galerie českého, slovenského i evropského vrcholného malířství. Přijímáme obrazy do exkluzivních aukcí a vykupujeme za hotové, nebo do komisního prodeje. Expertízy znalců a bezplatné poradenství.

Galerie Kodl, s.r.o.

Aukční, prodejní a výstavní galerie realizuje umělecké výstavy, aukce, komisní prodej uměleckých děl, odborné rámování obrazů, zajišťuje znalecké posudky soudním znalcem, poskytuje odborné poradenství. Úzká spolupráce s předními experty v oboru.

Brzy zavírá (v 18:00)

1. ART CONSULTING BRNO CZ, s.r.o.

Úspěšná aukční síň a prodejní galerie obrazů spjatá s rekordními prodeji obrazů (Kupka, Kokoschka, Kubišta). Aukce probíhají ve slavném Topičově sále v Praze. Zahrnuje internetové aukce a veřejné dražby (obrazy a jiné komodity), zajišťuje bezplatné …

Obrazy v aukci, s.r.o.

Obrazy v aukci, s.r.o.

Pořádáme aukce obrazů, starožitností a knih. Zajistíme expertízu, popř. restaurování. Můžete nás kontaktovat i v případě, že si nejste jisti, zda je váš obraz vhodný do aukčního prodeje, neznáte autora, nebo je dílo poškozené. Ujmeme se i celé pozůstalosti …

FOS, spol. s r.o.

Pořádání aukcí filatelie, numismatiky a vyznamenání. Nabízíme také související poradenství.

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 10:00)

ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti aukcí se zaměřením na umění a obrazy.

Brzy zavírá (v 18:00)

Galerie Kutná Hora, s. r. o.

Internetová online aukce obrazů českých a zahraničních malířů 19. a 20. století.

117 kmKutná Hora - Vnitřní město, Česká 235/36
DOROTHEUM, spol. s r.o.

DOROTHEUM, spol. s r.o.

Poskytujeme podporu a informace našim českým zákazníkům ve všech oblastech týkajících se nákupu a prodeje uměleckých děl v rámci našich mezinárodních aukcí v paláci Dorotheum ve Vídni.