Pobočky Jiří Rynda

JCR

JCR

Certifikovaný prodej účetního programu s širokou nabídkou specializovaných nadstaveb a technického vybavení pro prodej. Program obsahuje mzdy, účetnictví, fakturace, sklady, knihy jízd, homebanking a evidence majetku.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Ucetni-systemy.cz

Internetový prodej účetního programu s širokou nabídkou specializovaných nadstaveb a technického vybavení pro prodej. Program obsahuje mzdy, účetnictví, fakturace, sklady, knihy jízd, homebanking a evidence majetku. Podpora a možná instalace vzdáleným ...

Displej servis

Profesionální opravy a výměny displejů u mobilních telefonů značek Samsung a iPhone, včetně tabletů iPad a notebooků. E-shop displejů.

Displeje

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

JCR Spotreba CZ

Prodej spotřebního materiálu pro tisková zařízení a kopírky. Nabízíme cartridge, tonery, kompatibilní náplně, barvy do tiskárny, tonerové a inkoustové kazety a inkousty. Tonery a inkousty vhodné pro multifunkční tiskárny s odborným poradenstvím.

Spotřební materiál

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Bluemarket.cz

Prodej výpočetní techniky, softwaru a příslušenství. Kancelářská technika, kopírky, faxy, tiskárny, monitory, herní konzole, počítače a počítačové komponent, servery, tablety, čtečky, tonery cartridge. Zboží můžete nakupovat také přímo v našem e-shopu.

Bluemarket

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

JCR Spotreba CZ

Internetový prodej spotřebního materiálu pro tisková zařízení a kopírky. Nabízíme cartridge, tonery, kompatibilní náplně, barvy do tiskárny, tonerové a inkoustové kazety a inkousty. Tonery a inkousty vhodné pro multifunkční tiskárny s odborným poradenstvím.

E-shop

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)