Pobočky REGIA a.s.

REGIA a.s.

Provozujeme tyto areály: Plavecký bazén. Zimní stadion. Fotbalový a lehkoatletický stadion. Sportovní hala. Ubytovna. Provozujeme tuto činnost: Správa nemovitostí. Realitní činnost. Účetní služby.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá 08:00)

REGIA a.s.

Provoz vyhlídkové věže.

Vyhlídková věž Hrádek

REGIA a.s.

Provozujeme sportovní halu. Využití: házená, florbal, volejbal, basketbal, malá kopaná, tenis. K dispozici velký sál či zasedací místnost vhodná pro schůze, posezení s přáteli, školení atd. Možnost pronájmu.

Sportovní hala

REGIA a.s.

Provozujeme fotbalový stadion s umělou trávou i travnatým hřištěm a lehkoatletickou dráhu.

Fotbalový a lehkoatletický stadion

REGIA a.s.

Provozujeme krytý velký i malý plavecký bazén. K dispozici také sauna.

REGIA a.s.

Provozujeme venkovní zimní stadion.

Zimní stadion

ZAVŘENO (Otevírá 12:30)

REGIA a.s.

Provádíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví pro společenství vlastníků bytových jednotek a pro malé a střední firmy, včetně zpracování mezd a daňových přiznání.

Účtárna

ZAVŘENO (Otevírá 08:00)

REGIA a.s.

Zajišťujeme správu všech bytových domů typových i netypových v majetku města Varnsdorf s vymezenými bytovými jednotkami, spravujeme a provozujeme dále nebytové prostory ve vlastnictví města Varnsdorf, na základě smluvních vztahů zajišťujeme komplexní správu …

Správa nemovitostí

ZAVŘENO (Otevírá Po 08:00)

REGIA a.s.

Pro naše klienty nabízíme následující služby: zprostředkování prodeje nemovitého majetku (byty, rodinné a bytové domy, nebytové prostory, areály, komerční objekty apod.), zprostředkování nájmu nebo podnájmu bytů, nebytových prostor nebo rodinných ...

Realitní kancelář

ZAVŘENO (Otevírá 08:00)

REGIA a.s.

Ubytovna pro až 40 osob v jedno, dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici restaurace na sportovní hale, plná penze od 160 Kč/den.